Anželikos ir Audriaus šeimos dirbtuvės

IMG_3988-1.jpg

Labas!

Esu Anželika.

Nuo vaikystės svajojau apie teatrą ir aktorinį. Laiminga ir laisva 19-metės galva išlėkiau į sostinę, į stojimus į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Susakiau visus pasiruoštus tekstus, viską sugrojau, sušokau ir sudainavau ir... neįstojau! Su didžiuliu liūdesiu grįžau į Klaipėdą, bet jaučiau, kad į Vilnių mane traukia lyg kokia stebuklinga jėga. Bičiulis užsiminė apie teatro studiją Vilniuje, parašiau jiems ir kūriau planus, kaip galėčiau būti arčiau scenos, arčiau sostinės. Paskutinį vakarą užpildžiau stojimų grafas ir priešpaskutinėje vietoje įrašiau Gestų kalbą - apie ją visai netyčia nugirdau viename pokalbyje. Ir įstojau būtent čia! Mano nusiteikimas - pastudijuosiu truputį ir suksiu teatro keliu - pasisuko kita linkme - gestų kalbą ir kurčiųjų kultūrą aš tiesiog įsimylėjau. Atrastas pašaukimas ir didžiulė meilė šiai sričiai mane nuvedė iki doktorantūros. Taigi mokslo pasaulyje esu gestų kalbos literatūros tyrėja. Apie gestų kalbos poeziją galėčiau pasakoti tiek pat ilgai ir aistringai, kaip ir apie geriausius mūsų virtuvėje sukurtus šokoladinius tortus ar traškios karamelės saldainius...

 

O teatrui esu dėkinga ne tik už suteiktas geriausias pamokas, šimtus geriausių išanalizuotų kūrinių, kelias dešimtis spalvingų vaidmenų ir plojimus po premjerų, bet ir už savo mylimą Audrių, kurį ir sutikau toje pat teatro studijos scenoje, į kurią taip veržiausi po nesėkmingų stojimų. O kaip gyvenime viskas iš tiesų gerai sudėliota...!

Esu laiminga dviejų laimingų vaikų mama. Kiekviena mano diena prasideda ir baigiasi šeimos glėby - tikroje vaikystės svajonėje: dar būdama maža svajojau apie šeimą, juoką ir darną joje. 

O maistas... nemokėjau gaminti nei mokyklą pabaigusi, nei jau pradėjusi studijuoti. O vos susipažinusi su Audriumi pajutau, kad gaminti ir maitinti kitus man - didelė laimė. Taip mano trumpas CV - Mylinti maistą mergina ieško darbo virtuvėje - sudomino italą šefą, kurio dešiniąja ranka tapau padirbusi jo diriguojamame Nidos restorane. Žengusi profesionalios virtuvės keliu širdyje atradau begalinę laimę, o mūsų šeimai pasukus augalinio maisto keliu - ir antrąjį, šįkart - šeimos - pašaukimą. Gaminti įkvėpiantį, darnų maistą ir juo dalintis su jumis!