Anželikos ir Audriaus šeimos dirbtuvės

Dovaldė Butėnaitė.jpg

Labas!

Esu Audrius.

Pagal specialybę aš - architektūros inžinierius. Dar paauglystėje aiškiai supratau, kad noriu eiti būtent šiuo mokslo keliu. Projektuoti medines konstrukcijas, skaičiuoti ir matuoti man yra atgaiva ir aistra. Tai sritis, kurioje visiškai prarandu laiko nuovoką. Noras  imtis šio mokslo mane prisiviliojo į Vilnių, kur antrais studijų metais pajutau, kad man trūksta iššūkių! Taip patekau į teatro sceną ir ėmiau kurti savo pirmąjį vaidmenį. Spektaklyje Draugai pagal Kobo Abę vaidinau chuliganą, destruktyvų vandalą. O pats esu kuklus ir nuoširdžiai visiems linkiu gero. Štai ir iššūkis, pamaniau!

 

Bet teatras čia turėjo lemiamos reikšmės - vienoje repeticijoje pamačiau Anželiką ir nėriau į savo svajonių gyvenimą. Vaikystėje svajojau gaminti įkvėpiantį maistą ir turėti didelę šeimą. Ant rankų nešioti vaikus ir per gyvenimą eiti su mylimu žmogumi. Jau po metų mudu su Anželika kartu pėsčiomis apėjome nemažą pasaulio dalį piligrimaujant - patyrėme laukinių hipių gyvenimo iki malonaus išprotėjimo, o grįžus - nesuskaičiuojamas valandas gaminome Italija alsuojantį maistą Nidoje. Netrukus sumainėme žiedus, namuose išdažėme sienas ir įsukome juose ne tik saldumynų dirbtuves, beti ir šeimos gyvenimą. Taigi...

 

Pagal savo širdį esu laimingas dviejų vaikų tėtis, šeimos vyras, kuris gamina dienoje tiek kartų, kiek niekada net nesapnavau! Džiaugiuosi, kad skalsiu, dosniu ir švariu maistu, geriausiais receptais galiu dalintis su jumis - tai dovana ir atsakomybė.

 

Ačiū jums!