HI! I'M CAMERON

Naujieji metai

Skalsus meniu kelionei per metus

Naujųjų metų diena yra apipinta legendų, paslapčių ir tikėjimo, kad tą dieną, o ypač naktį, įvyksta stebuklai. Tikima, kad kaip naujuosius metus sutiksi, taip juos ir nugyvensi. Todėl daug mūsų leisdavosi į keliones, burdavo gausius linksmus susitikimus ar pasileisdavo į jaukių ritualų virtinę. Šiais metais, kai visas pasaulis kvėpuoja lėčiau ir ramiau, yra puiki proga ir naujus metus pasitikti su nauju įkvėpimu ir naujomis tradicijomis,

kurioms galbūt ne visada likdavo laiko ir erdvės.

Galbūt naujuosius metus jau seniai norėjote sutikti su pižama ir skaniausia aguonine pyne apsikabinus vaikus? Galbūt norėjote leistis į kelionę po geriausius senus nespalvotus filmus? Galbūt seniai darėte norų sąrašą? Galbūt norisi braidyti mišku ir stebėti fejerverkus danguje pro apsnigtas pušų viršūnes? O galbūt norisi pasigaminti taip seniai atidėliotus šventinius skanėstus ir virtuvėje meiliai suktis su šeima? Kągi, geresnio laiko tam turbūt nėra!

IMG_1315-1.jpg

Kai tik susipažinome su Audriumi teatro scenoje ir vienas kitą įsimylėjome, naujuosius metus mes visada sutikdavome... vaikų būryje! Daug metų kelios valandos prieš naujuosius metus mudu persirengdavome įvairiais spalvingais personažais ir žongliruojant trimis kalbomis ir žaidimais linksmindavome ir kartu linksminomės patys su vaikais kurortiniame miestelyje Druskininkuose. Kadangi abu vaikus labai mylime, šventėje visada įsisukdavo tikra jauki didelės šeimos atmosfera, kur mes dalijomės ne tik savo juoku, bet ir naujųjų metų nakties tradicijomis.

Visų pirma, mes visada sakome žodžiu garsiai arba parašome raštu už ką esame dėkingi perbėgant mintimis per visus metus. Padėkojame įvykiams, patirtims, pamokoms, žmonėms ir pačiam gyvenimui. Taip viduje, regis, atsiranda daugiau erdvės, daugiau taikos ir

nuoširdaus džiugesio.

Tuomet mes rašome arba vienas kitam nuoširdžiai pasakome, ko labai norime ateinančiais metais. Mano mama per daug metų įskiepijo man tikėjimą, kad norai, sakomi naujųjų metų vidurnaktį - tampa kūnu. Todėl dar vaikystėje aš kiekvienais metais sakydavau mintyse beveik tuos pačius norus, kurių pačiame centre būdavo šeima. Taip palengva einant gyvenimu aš su šiuo stipriu vientisu noru vis labiau artėjome vienas prie kito. O jei būti tikslesniems - vienas prie kito artėjome mudu su Audriumi iki tos lemtingos repeticijos teatre.

Dovaldė Butėnaitė.jpg

Taigi šiais metais mes naujųjų metų dieną leisimės į kelionę namuose su vienas kito apkabinimais, su šeimos pokalbiais, įsiklausymu ir pasvajojimu. Naujųjų metų diena turi neįtikėtinos galios - tą dieną, atrodo, mes ir mūsų mintys nepaklūsta dėsniui būti čia ir dabar. Mes vis prisimename prabėgusius metus ir lengvai nuskriejame į tuos, kurie tuoj tuoj bus. Savyje supame dėkingumą ir svajones. Tikra kelionė laiku!

Kadangi ir mes tikime, kad naujųjų metų diena stebuklinga, tą dieną darysime tai, kokių metų norėtume. Norėsime būti gamtos globoje - todėl pabraidysime miškais, norėsime daugiau laiko ūkyje ir daržuose (apie tai jums papasakosime kitais metais!), todėl aplankysime ir juos. Tikrai norėsime būti sveiki, o sveikatos pradžia - režimas ir spalvingi maisto dubenėliai, todėl juos darysime kupinus maistingų patiekalų. Ir, žinoma, visa tai patirti norėsime kartu, todėl per dieną supsime vienas kitą meilėje ir rūpestyje.

Sveikatos mes linkime visiems, todėl kviečiame leistis į naujųjų metų skonių kelionę kartu! Sukūrėme jį ir kiek egzotišką ir išsiskiriantį, ir spalvingą, ir sodrų, ir tikrai maistingą!

Pagrindiniam pasigaminkime lengvai sukuriamus, bet skoniais neįtikėtinai nustebinančius Tailandu kvepiančius dubenėlius. Traškios daržovės, švelnus kokosų grietinėlės padažas, lengvas sojos sūrumas ir maistingas minkšas tofu sūris.

Šis patiekalas - mūsų šeimos favoritas!

IMG_1547-1.jpg

Kadangi tailandietiškame dubenėlyje gausu ir daržovių, jokio papildomo garnyro ar užkandžio net neprireiks, todėl keliaukime tiesiai prie saldumo...

IMG_3668-1.jpg

Dar prieš gerus ketverius metus vieną vakarą mudu susliuoksniavome purų žiemišką tortą su traškiu trupininiu padu, puriu grietininiu sluoksniu ir lengvai rūgščia kepure. Tortas ilgai karaliavęs ant mūsų stalo labai tinkamas pasitikti naujuosius metus.

IMG_3460-1_edited.jpg

Tikai mus pažįstate - mums per šventes desertų negali būti per daug! Todėl naujiems metams kviečiame jus leistis į traškaus šokolado, minkšto migdolinio pagrindo ir karamelinio viršaus su traškiais riešutais batonėlių kūrimą.  Jie - tikras atradimas ir kelionė skonių pasauliu.

Juos patogu ir slapčia nusinešti nuo stalo...

IMG_1023-1.jpg

Tegu prabėgusių metų palydėtuvės būna skanios ir džiugios. Šie metai visiems mums buvo tikrai kitokie, bet džiugiai stebėjome, kiek daug dovanų per juos atradome kiekvienas. Kaip jaukiai braidėme miškuose, kaip atsigręžėme į savo žemę, kaip nuoširdžiai kurpėme savyje ilgesį artimiems, kaip sėmėmės įkvepimo iš kiekvienos dienos. Tegu kiti metai būna visiems mums sveiki ir saugūs. Apkabinkime savo mylimus mintimis, žodžiais ir laiškais. Apkabinkime prabėgusius ir ateinančius metus. Ir įsižiebkime dar daugiau šviesos vienas kito gyvenimuose. Mes tam esame tokie galingi!

woodfood keturiese-32.jpg

O mes nuoširdžiai apkabiname jus. Dėkojame jums, kad esate greta ir mus įkvėpiate naujiems atradimams, kuriuos dalyti mums yra nepaprastai maloni dovana! Kitais metais norime tęsti mūsų su jumis draugystę ir kviestis jus į dar skanesnes keliones. Tai ir pasižadame!

Šilčiausi linkėjimai ir skanaus!